,Croat::Clan* [ Jebeno ~ Ujedinjeni ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

,Croat::Clan* [ Jebeno ~ Ujedinjeni ]

Dobrodošli na naš forum -> ,CroaT::Clan* <-
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ```Pravila ~ Klana , , ,

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
,CroaT::P r o o f Z
Admin



Broj postova : 147
Join date : 06.10.2008
Lokacija : Cakovec Croatia

```Pravila ~ Klana , , , Empty
PostajNaslov: ```Pravila ~ Klana , , ,   ```Pravila ~ Klana , , , Emptypon vel 02, 2009 11:30 pm

1. Pravilo ~ Nema hakanja, inace ide kick !

2. Pravilo ~ Pristup klanu mogu imati samo Hrvati, ili emigranti, ili imigranti .

3. Pravilo ~ Baci dvi do tri psovke, vec se mozes nazivat Hrvatom, i imas vecu sansu za klan ^^ .

4. Pravilo ~ Slusati leader-e. Mi ovdje nemamo bog zna kakih rankova, ne treba nam to. Vec se slusamo jedni druge, ali ako leader usred wara kaze ti ides na B ti ces ovdje a ti ondje a ti tu na spawn kutije i ovo pa ono. To se mora slusat ili mozes laganini onako isetat iz klana.

5. Pravilo ~ Cjenit jedni druge, ne se vrijedat.

6. Pravilo ~ Samo leader smije dogovorit war jer on zna sa kime smo igrali, sa kime trebamo i ne trebamo. Samo uz dozvolu leadera člano klana moze pronaci war pa da se odigra.

7. Pravilo ~ Svi igraju warove i treba biti aktivni i na forumu i na xfireu.

8. Pravilo ~ Najmanje sati igranja na Call of Duty 2** je 200+, ali ako je netko tek zapoceo a iskaze se, moze upast. Ako se netko smatra proficem i to teskim kao ja ^^ treba imat 500+ sati igranja. Tu nema dileme !

9. Pravilo ~ UZIVAJTE! Smile
[Vrh] Go down
http://dogzzproclan.forumotion.net
,Croat::AgR4M*

,Croat::AgR4M*


Broj postova : 44
Join date : 01.02.2009

```Pravila ~ Klana , , , Empty
PostajNaslov: Re: ```Pravila ~ Klana , , ,   ```Pravila ~ Klana , , , Emptypon vel 02, 2009 11:41 pm

eee 9 je najbolje
afro

nice pravila!! cheers
[Vrh] Go down
$lim




Broj postova : 106
Join date : 02.02.2009

```Pravila ~ Klana , , , Empty
PostajNaslov: Re: ```Pravila ~ Klana , , ,   ```Pravila ~ Klana , , , Emptypon vel 02, 2009 11:43 pm

6. pravilo... ko je ldr? osim tebe i agrama...
[Vrh] Go down
$lim




Broj postova : 106
Join date : 02.02.2009

```Pravila ~ Klana , , , Empty
PostajNaslov: Re: ```Pravila ~ Klana , , ,   ```Pravila ~ Klana , , , Emptypon vel 02, 2009 11:43 pm

,Croat::AgR4M* je napisao/la:
eee 9 je najbolje
afro

nice pravila!! cheers
trece je najjace Razz
[Vrh] Go down
,CroaT::P r o o f Z
Admin



Broj postova : 147
Join date : 06.10.2008
Lokacija : Cakovec Croatia

```Pravila ~ Klana , , , Empty
PostajNaslov: Re: ```Pravila ~ Klana , , ,   ```Pravila ~ Klana , , , Emptypon vel 02, 2009 11:45 pm

da . wahahaha ! nitko drugi nije leader, nas dva smo leaderi, razlog ::: ja sam smislio klan, a on ga je kreirao jer meni nije htjelo, pa mi je on pomagalo, a sad ces i ti slim postat moja ljeva ruka xD
[Vrh] Go down
http://dogzzproclan.forumotion.net
Sponsored content





```Pravila ~ Klana , , , Empty
PostajNaslov: Re: ```Pravila ~ Klana , , ,   ```Pravila ~ Klana , , , Empty

[Vrh] Go down
 
```Pravila ~ Klana , , ,
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» OBAVIJEST KLANA!
» Sk!LzZ Odlazi Iz Klana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
,Croat::Clan* [ Jebeno ~ Ujedinjeni ] :: ,CroaT::Clan* :: ~Pravila~ ,CroaT::Clan* Clan-a-
Forum(o)Bir: