,Croat::Clan* [ Jebeno ~ Ujedinjeni ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

,Croat::Clan* [ Jebeno ~ Ujedinjeni ]

Dobrodošli na naš forum -> ,CroaT::Clan* <-
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 .....Trening.....

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
,CroaT::P r o o f Z
Admin



Broj postova : 147
Join date : 06.10.2008
Lokacija : Cakovec Croatia

.....Trening..... Empty
PostajNaslov: .....Trening.....   .....Trening..... Emptyuto vel 03, 2009 5:15 pm

Eto ... da svi znaju ... u Petak izmedu 20:00 i 21:00 biti ce trening. Leadere ce trebat slusat. Vjezbat cemo mapu Carentan , necemo se ubijat, nego ce biti maknut auto-balance i svi ce mene pratit i gledat me gdje cu ja reci da stojimo. Kad cemo biti njemci da tocno zna svatko gdje ce stajati. Tako i za Amerikance.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Druga mapa bila bi Toujane, da tocno zna kako gdje stajati i kako se kretati i da svatko tocno zna svoj polozaj kad smo british i german.


Vjezbat cemo za 5v5 ili 6v6. DoGzZ Server : 92.43.104.229:28960 -> IP (a password cu vam dati) (..tj. biti ce objavljen na forumu) xD


Toliko za sada. POZZ!
[Vrh] Go down
http://dogzzproclan.forumotion.net
$lim




Broj postova : 106
Join date : 02.02.2009

.....Trening..... Empty
PostajNaslov: Re: .....Trening.....   .....Trening..... Emptysri vel 04, 2009 1:07 pm

okay... gle imat cemo 2 ekipe
ja i agram cemo vodit prvu ti vodi drugu i onda cemo vjezbat i gledat di ko stoji.
sto se tice treninga svaki vikend kad neamo war nek je trening!! od 19-22 nekih tako
nek vas bude sto vise aktivno
sto se tice treninga prvo imamo znaci raspored mjesta, onda cemo imat igru prema tim mjestima
[Vrh] Go down
,CroaT::P r o o f Z
Admin



Broj postova : 147
Join date : 06.10.2008
Lokacija : Cakovec Croatia

.....Trening..... Empty
PostajNaslov: Re: .....Trening.....   .....Trening..... Emptysri vel 04, 2009 2:52 pm

da .. a sta se tice TDM, otkrit cu vam jednu malu tajnu jos otkako sam bio u |Cro-Clan| Clan-u .... tu tajnu zasto su oni uvjek dobili na TDM a taman nisu imali skill ali je moj brat vodio tu taktiku, to cu vam pokazat, nece ju Bog skuzit Smile
[Vrh] Go down
http://dogzzproclan.forumotion.net
,Croat::AgR4M*

,Croat::AgR4M*


Broj postova : 44
Join date : 01.02.2009

.....Trening..... Empty
PostajNaslov: Re: .....Trening.....   .....Trening..... Emptysri vel 04, 2009 4:11 pm

,CroaT:Razz r o o f Z je napisao/la:
da .. a sta se tice TDM, otkrit cu vam jednu malu tajnu jos otkako sam bio u |Cro-Clan| Clan-u .... tu tajnu zasto su oni uvjek dobili na TDM a taman nisu imali skill ali je moj brat vodio tu taktiku, to cu vam pokazat, nece ju Bog skuzit Smile

^^ jel to mozda ono sa friendly fire Razz
[Vrh] Go down
,CroaT::P r o o f Z
Admin



Broj postova : 147
Join date : 06.10.2008
Lokacija : Cakovec Croatia

.....Trening..... Empty
PostajNaslov: Re: .....Trening.....   .....Trening..... Emptysri vel 04, 2009 8:40 pm

Ne Smile lol to je bila zezancija na waru ^^ . Nego taktiku i sve to sta cete vidjet pogotovo na TDM Carentan, svi igraju TDM da traze i ubijaju a ja znam taktiku samo cekati i i braniti jednu kucu, i svatko ce znati gdje stajati Smile ... a kao napadac kad onda padnemo u toj kuci, a posto su protivnici usli u kucu kad su nas srusili onda cemo mi ljepo njih napast na tu kucu jer ne mogu brzo pobjeci Smile a mi se brzo spawnamo i attack Smile
[Vrh] Go down
http://dogzzproclan.forumotion.net
$lim




Broj postova : 106
Join date : 02.02.2009

.....Trening..... Empty
PostajNaslov: Re: .....Trening.....   .....Trening..... Emptyčet vel 05, 2009 2:05 am

LoLz neka opasna taktika!
[Vrh] Go down
,CroaT::P r o o f Z
Admin



Broj postova : 147
Join date : 06.10.2008
Lokacija : Cakovec Croatia

.....Trening..... Empty
PostajNaslov: Re: .....Trening.....   .....Trening..... Emptyčet vel 05, 2009 10:35 am

da
[Vrh] Go down
http://dogzzproclan.forumotion.net
$lim




Broj postova : 106
Join date : 02.02.2009

.....Trening..... Empty
PostajNaslov: Re: .....Trening.....   .....Trening..... Emptysub vel 07, 2009 12:24 pm

Danas cemo trening bacit !
Do funky g cupa ja bi jos htio srusit bullete i 7x.
[Vrh] Go down
Sponsored content





.....Trening..... Empty
PostajNaslov: Re: .....Trening.....   .....Trening..... Empty

[Vrh] Go down
 
.....Trening.....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
,Croat::Clan* [ Jebeno ~ Ujedinjeni ] :: ,CroaT::Clan* / ,CroaT::Clan* sve dozna.. / :: :::Obavijesti::: [ Vazne stvari ]-
Forum(o)Bir: